Термопринтер для етикеток Ронгта — це пристрій для роздруку маркувальних наклейок. Це надійне обладнання, що відповідає законодавцям вимогам із маркування продукції. Воно покликане підвищити продуктивність персоналу, що працює в торгівлі та на складах. Немає надійнішого партнера для роботи з маркуванням товару, ніж Rongta RP400.
Продуктивність приладу дає змогу друкувати до 15 см етикеток за секунду. За допомогою наклейок легко розпізнати будь-яку продукцію. Принтер етикеток VenPos RP-400 стане незамінним помічником на будь-якому етапі ведення бізнесу. Максимальна ширина рулону для друку 10 см. Для друку використовується термопапір. Обладнання незамінне на підприємствах, що мають великий товароопереверт. Купити принтер для друку етикеток за доступними цінами можна в нашому онлайн-маркеті.
VenPos RP400 працює на основі операційної системи Windows. Він обладнаний USB, RS-232 Ethernet, LPT інтерфейсами. Друкувальний механізм дає змогу швидко та надійно друкувати. Перевагою пристрою є ергономічні габарити та невелика вага. Використання термопринтерів для друку етикеток Ронгта має великий спектр застосування — з його допомогою роздруковують самоклейні штрих-коди, цінники та інші відомості про продукцію. Його використовують для маркування товарів. Наявність великої кількості інтерфейсів дає змогу під'єднати пристрій до будь-якої функціональної системи підприємства.
VenPos RP400 дає змогу отримати якісну маркувальну продукцію за низькими цінами. Він підійде торгово-різняним підприємствам, які обмежені в бюджеті, але потребують якісного друку цінників і етикеток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rongta Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технологія друку | Термодрук / термотрансферний |
| Дозвіл | 203 dpi |
| Швидкість друку | 150 мм/сек |
| Макс. Ширина друку | 104 мм |
| Абразивна стійкість термоголовки | 50 км |
| Хв. Довжина друку | 10 мм |
| Макс. Довжина друку | 2286 мм |
| Рекомендований об'єм друку в день, до | 3000 |
| Інтерфейс управління | RS-232 + USB + Ethernet + LPT |
| Панель управління | 2 світлодіода (харчування, папір); кнопка (подання) |
| Друковані штрих-коди | Code39, Code93, Code128 subsets A, B, C, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-13,EAN-14, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2(5) digits add-on, MSI PLESSEY, POSTNET, China POS, ITF14, QR code |
| Графіка | BMP, PCX, BAS |
| Мови управління | TSC |
| Програма для створення етикетки | Nicelabel SE |
| Драйвери | Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008 |
| Тип матеріалу | безперервна, із зазорами, з чорною міткою |
| Хв. Ширина матеріалу | 20 мм |
| Макс. Ширина матеріалу | 120 мм |
| Товщина етикетки | 0,058 - 0,305 мм |
| Макс. Діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр Втулки | 25,4 мм |
| Ріббон(Барвна стрічка) | Ширина: 30 - 110 мм; Макс. діаметр рулону: 60 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 300 м; Орієнтація: по центру |
| Робоча температура | +5°C - +45°C |
| Вологість | 10 - 50% (без конденсації) |
| Габарити | 223 x 286 x 169 мм |
| Вага | 2,35 кг |
| Колір | чорний |
| Живлення: | Вхід: 110 ~ 240 В, 50 ~ 60 Гц, Вихід постійного струму: 24 В, 2,5 A |