Супер!!! Рекомендую!!!
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Нажаль не попередили про зміну розміру наліпок,а вони для мене не підходять
Дякуємо за замовлення. Ви написали, що це повторне замовлення. Якби ви зв’язалися з нами через чат, а не робили замовлення на сайті, ми б помітили вашу помилку і вказали, що ви вибрали не той розмір. Вам потрібно було 105х99, а ви зробили замовлення 99х93. Ми відвантажили те, що ви замовили. А звинувачувати нас у тому, що вам відвантажили не те, що потрібно, — це ваша власна помилка, бо ви самі не перевірили. Краще звинуватити нас і написати відгук. Замовлень багато, контрагентів теж. У кожного свій розмір. Ми вам відправили те, що ви САМІ замовили!!!Дякуємо за відгук і замовлення.