Дякуємо за замовлення
Замовлення розміщено після 18 години; У нас робочий день до 17.00, якщо повітряна тривога то йдемо в укриття.
Наступного дня не відповіли, шукали що є у залишках. І обробляли інші замовлення. А ЦЕЙ ЧАС. Запропонували альтернативу. На сайті написано мінімальний тираж, що не хто не ЧИТАЄ. Якщо у нас немає, воно закінчилося, то ми робимо дуже швидко, але мінімальний тираж, так як ми виробники.
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Дякуємо за замовлення
Замовлення розміщенj після 18 години; на наступний день до 12.00 від компанії жодного підтвердження замовлення. Після дзвінка з'ясовується, що замовленого товару немає, хоча на сайті зазначено "в наличии".